90% rodičů je na tom lépe než jsem byla já u své první dcery. Jejich dítě se narodí se zdravýma nožičkama....

Když se mi před 13 lety narodila první dcera, byla jsem blažená novopečená maminka. Rodila jsem císařským řezem, takže první den mi dceru přinášeli na JIP vždy jen na kojení. A pěkně zabalenou v zavinovačce. Rozplývala jsem se, že mám krásné zdravé miminko. Ale jen do chvíle, než mi doktorka oznámila nepříjemnou diagnózu. Dcera se v děloze neotočila hlavou dolů a zůstala si sedět na jedné nožičce, což vedlo k jejímu pokroucení. Díky jedné skvělé sestře ale vše dopadlo dobře. Pro naši diagnózu vyrobila speciální obinadlo, kterým hned v porodnici začala dcerce nohu vázat a pracovat na jejím srovnání do správné polohy. Trvalo celý rok, než se nožka srovnala, ale dokázaly jsme to!

90% rodičů je na tom lépe než jsem byla já u své první dcery. Jejich dítě se narodí se zdravýma nožičkama. Tak co se sakra stane, že 66% z nich je při nástupu do 1.třídy už zdravé nemá?! 

Něco vám povím. Můžete mít přístup k mnoha informacím. Třeba jako já před 13 lety, kdy jsem si mohla nastudovat, o čem je pes equinovarus, příčiny, důsledky, léčba neléčba a co já vím, co ještě. Jenže. Všechna teorie je dobrá jen v té chvíli, kdy se začne praktikovat. Do té doby je to jen kupa chytrých řečí bez vlivu a dopadu na život. Teprve ve chvíli, kdy mi sestřička dala své podomácky vyrobené obinadlo, ukázala mi přesné úvazy a cviky a kdy si nás s dcerou vzala do pravidelné péče, až tehdy to mělo vliv na náš život a přineslo to skutečné výsledky.

Mnoho dnešních rodičů je na tom podobně. Internet nabízí přehršel informací o dětské nožičce, důležitosti toho a onoho. Ale ruku na srdce. Jak moc všechny tyto užitečné informace převádíme do praxe? 

Jmenuji se Veronika Mašínová, dnes mám děti tři a o dětské noze už ledacos vím. Téměř 5 let se zabývám prodejem zdravotní obuvi. Provozuji Centrum zdravého obutí v Liberci a ze své praxe vím, že rodiče neví, jak vlastně mají svým dětem kontrolovat nožičky a jak konkrétně a prakticky jim pomoci, aby jim nohy vydržely zdravé od narození ne do šesti let, ale po celý jejich život! 

Mají mnoho teoretických znalostí a spoléhají na dětskou doktorku, že případný problém s nožičkama jejich dítěte odhalí včas. Občas je nechají proběhnout bosky a jako zodpovědní rodiče jim kupují zdravotní botky.  A věří, že to stačí. 

Bohužel nestačí. Důkazem jsou statistiky počtu poničených nožek, nejeden ortoped by mohl vyprávět.

On totiž zakopaný pes je v tom, že ve chvíli, kdy doktorka při pravidelné preventivní prohlídce při zběžné kontrole nohou vašeho dítěte zaznamená problém, je to STRAŠNĚ POZDĚ. Všechny okem viditelné problémy na nožičce vašeho dítěte znamenají stádium viditelného poškození. A přitom nevznikly ze dne na den a byl dostatečně dlouhý čas tyto problémy zachytit hned na začátku, kdy se teprve objevovaly a celkem jednoduše je řešit. Zastavit jejich zhoršování a nenechat je dojít do stádia, kdy je už možnost je diagnostikovat i jen pouhým pohledem. Je až tristní, že skutečně 66% dětí při nástupu do 1.třídy trpí některou z nejčastějších získaných vad nohou. A nejsmutnější na tom je, že většina z nich úplně zbytečně. 

Proto jsem přemýšlela, dlouho hledala a dávala do kupy jednoduchý, rychlý a opakovatelný systém, který by rodičům umožnil pravidelnou kontrolu nožiček jejich dětí. Systém, díky kterému by v klidu, bez stresu, v domácím prostředí, jednoduše a hlavně rychle (vím, jak zvláště malé děti vydrží v klidu jen pár minut) mohli provést analýzu dětských chodidel, který by odhalil případné problémy a hrozící deformity a ukázal, co přesně dělat a jak.  

Aby mohli rodiče přestat spoléhat jen na lékaře, mohli vzít zodpovědnost a aktivitu do svých vlastních rukou a kupu teorie vyměnit za praxi, která bude mít vliv na život jejich dětí. Nebo lépe řečeno - na zdraví jejich nožiček.

A aby to vše navíc nebyla nuda, ale bavili se u toho. 

Výsledkem je UNIKÁTNÍ ANALÝZA CHODIDEL ON-LINE, jediná svého druhu v ČR i SR.

Sestavila jsem "obinadlo", které může pomoct mnoha rodičům a zachovat zdravé nohy tisícům dětem. 

CO JE ANALÝZA CHODIDEL ON-LINE A K ČEMU SLOUŽÍ? 

Je to prvotní odborný jednoduchý způsob vyšetření chodidel v domácím prostředí. Velmi jednoduchý, bezbolestný a rychlý. Okamžitě získáte základní představu o stavu chodidel a budete hned vědět, co potřebují a co máte dělat.

Poznáte základní stavbu chodidla a jeho specifické potřeby, které byste rozhodně neměli přehlížet.
Ukáže vám, zda jsou nohy v pořádku a jakou preventivní péči zvolit, aby zdravé zůstaly i nadále.
Odhalí vám první varovné příznaky přetěžování nebo deformit, nasměruje vás k jejich řešení a pomůže vám se rozhodnout, zda je vhodné vyhledat odborníka nebo specialistu.
Seznámíte se se základní stavbou a funkcí chodidel a díky tomu pochopíte zdroj některých bolestí a potíží nohou.
Zjistíte, co je to typologie nohy a odhalíte vlastní typ nohy.

S analýzou chodidel budete mít doslova za 5 minut jasno, zda vaše dítě má chodidla v pořádku. A pokud odhalíte, že vše v pořádku není, budete vědět úplně přesně, co máte dál dělat, na co si dát pozor, jak stav napravit a jak předcházet zhoršení. 

Důležitost a přínos analýzy chodidel dosvědčují skuteční lidé, kteří ji mají již za sebou:

Test "zdravé nohy" jsem udělala sobě i dětem proto, abych předešla zdravotním komplikacím. Bylo pro mne velmi zajímavé zjištění, že se skolióza, kterou synové mají, promítá i do jejich nohou - oba dva měli jinou stavbu na pravé noze, kde mají výše postavenou kyčel. Je to pro mne nový poznatek, který budu konzultovat s jejich ošetřujícím ortopedem. Určitě se budu dále zajímat, jestli by pro ně nebyla vhodná speciální obuv, aby tuto disharmonii vyrovnala (např. ortopedická vložka). Jsem moc ráda, že jsme si všichni test udělali, protože na tuto odchylku bych určitě jinak nepřišla a můžeme tak podchytit případné budoucí zdravotní problémy.


Děkuji Andrea Grigerová

jaknaprezentace.cz

"Analýza chodidel online? Tak to jsem tedy zvědavá. Jsem cvičitelka SM systému pro zdravá záda a při každém cvičení věnuji velkou pozornost právě chodidlům, protože chodidla jsou naše základy a je třeba, aby byly dobře postavené. Vůbec jsem si ale nedovedla představit, jak takovou analýzu chodidel mohu provést sama v domácím prostředí. Tak to je výzva, jdu do toho! Nejlepší je totiž všechno vyzkoušet na vlastní kůži, tedy vlastně chodidlo :-). Analýza mě překvapila svojí jednoduchostí, ocenila jsem video návod, jak otisk správně provést a ještě mě to bavilo. Vyhodnocení otisku je velmi srozumitelné a obsahuje hodně obrázků, takže jejich stav vyhodnotíte snadno a rychle sami. Velmi dobře a jednoduše je zpracovaná i závěrečná zpráva, která obsahuje konkrétní doporučení na co se zaměřit. Za mě tedy dávám analýze chodidel palec nahoru a jsem šťastná, že Veronika Mašínová přišla s tak skvělým nápadem, jak jednoduše poznat svoje chodidla a dopřát jim pak následně péči, kterou si zaslouží a hlavně potřebují."


Martina Jíchová
cvičitelka SM systému pro zdravá záda

www.martinajichova.cz

"Tuto analýzu jsem si udělala opravdu s chutí. Celkem mě překvapila tím, že opravdu funguje a že jsem se dozvěděla velké množství informací o svých nohách, o kterých jsem neměla ani páru. Také vím, jak po výsledku analýzy dál o své nohy pečovat a jaký typ bot zvolit. Je to komplexní poradenství, doporučuji všem, kterým není lhostejné jejich zdraví. Protože prevence je to nejdůležitější a ještě z pohodlí vašeho domova.."


Růžena Nekudová

www.ruzenanekudova.cz/

CO VÁM ANALÝZA CHODIDEL PŘINESE

Základem je provedení kvalitního otisku chodidla a následné vyhodnocení. 

 Vše provedete ve 3 jednoduchých krocích. 

1.

Dostanete přehledný video návod (na výběr máte 3 video návody) na provedení kvalitního otisku chodidla.

2.

Ukážu vám postup, jak si otisk vyhodnotit a získat z něho mnoho důležitých informací.

3.

Vysvětlím vám, co otisk říká a co ty získané informace znamenají.

Budete mít podrobnou závěrečnou zprávu, která vám pomůže porozumět stavbě, funkci a typu chodidla vašeho dítěte, vyhodnotí aktuální stav chodidel, ukáže vám, na co si máte dát pozor a jak řešit odhalené problémy a rizika.

A rozhodně zapomeňte na nudu! U analýzy se budete bavit vy i vaše děti. 

A K TOMU:

Vyšetření pat

Zkontrolujete postavení pat podle návodu.

Typologie nohy

Seznámíte se s typologií nohy a pobavíte se u zábavného testu.

Hallux valgus

Bohužel i děti na něj trpí. Změříme proto postaveni palce a řekneme si, zda již nezačíná a co s tím dělat.

+ Spousta užitečných bonus rad: 

 • Jak posilovat svaly chodidla.
 • 2 nejdůležitější věci, které potřebuje dětská noha.
 • Jak pečovat o nohy.
 • Jak se obouvat v souladu se svým vlastním životním stylem a přitom zdravě. 
 • Jak nakupovat dětem boty bez stresu a být si jistý, že si nesu domů ty správné botičky. 
 • Jak obouvat "puberťáky" - uspokojit jejich touhu po moderní botě a přitom mít klid, že si nohy neničí.
 • A mnohé další.
 • Na mladší děti čeká nádherné veselé cvičební video s kašpárky Pepou a Lojzou. 
 • A také postup na výrobu veselé dekorace z vašich otisků.

Tak se nebojte, tohle celé bude vás i vaše děti bavit 🙂

Nohy vašich dětí totiž mohou být zdravé! Stačí jen vědět, jak na to. A to díky této analýze a všem následným informacím vy vědět budete. 

S analýzou je vhodné začít u dětí od 3 let věku.

Budete umět svým dětem jednoduše a bez stresu kontrolovat správný vývoj chodidel, předejdete problémům a bolestem v budoucnosti a to vám dá klid a jistotu, že jste nic nezanedbali.

VÝHODY ANALÝZY CHODIDEL

 • Analýzu můžete provádět opakovaně, kdykoliv potřebujete.
 • Můžete pravidelně sledovat stav a změny chodidla.
 • Analýza není náročná, k jejímu provedení nepotřebujete žádné speciální náčiní ani pomůcky, nevyžaduje žádné další vaše investice ani hromady vašeho času (provedete ji doslova za 5 minut).
 • Nemusíte nikam jezdit. Provádíte ji v soukromí, v klidu a bezpečí svého domácího prostředí a v čase, který si sami určíte.
 • Je vhodná pro jakýkoliv věk. Můžete ji provádět u svých dětí (doporučuji od 3 let sledovat pravidelně stav chodidel svých dětí) bez toho, že je i sebe budete vystavovat stresu z neznámého prostředí, přístrojům nebo složitým procedurám.
 • Dostanete podrobnou závěrečnou zprávu, která vám vysvětlí stav vašich chodidel, co potřebují, jak o ně pečovat, na co si dát pozor a jak řešit případné problémy přímo plynoucí z odhaleného výsledku.
 • Přístup k Analýze máte celý život. Není nijak omezený. Po zakoupení dostanete přístup do členské sekce, kde najdete všechny návody, postup i podrobnou závěrečnou zprávu. Přihlásit se pak můžete kdykoliv znovu bez omezení.
 • V členské sekci najdete také Bonusy - užitečné a důležité rady, tipy, cvičení, články apod., ze kterých můžete čerpat další informace a pomoc. Budu ji neustále doplňovat.

A JEDNA SKVĚLÁ ZPRÁVA NA KONEC

I vy - jako rodiče - jste důležití. I vaše nohy si zaslouží péči. A proto je celá analýza chodidel udělána tak, aby byla i pro vás! Zakoupením získáte doživotní přístup do členské sekce a k návodům a informacím, díky kterým uděláte za jednu cenu analýzu nejen svým dětem, ale i sobě a celé rodině. 

Všichni totiž mají právo pečovat o zdraví své i svých dětí.

Na kolik si ceníte své zdraví a zdraví svých dětí? Věřím, že ta částka není vyčíslitelná 🙂 

Na sestavení této analýzy jsem pracovala několik měsíců. Mým snem a cílem je dostat možnost zcela jednoduchého prvotního vyšetření svých chodidel do všech domácností. Nyní máte jedinečnou příležitost být součástí tohoto projektu a tuto unikátní analýzu chodidel si zakoupit. 

A to za cenu, která je dostupná všem. Protože všichni mají právo pečovat o zdraví své i svých blízkých.

599 Kč

ANALÝZA CHODIDEL ON-LINE

Jste ochotni věnovat 15 minut svého času a zjistit, zda jsou vaše chodidla v pořádku? Zkontrolovat si jejich aktuální stav? Mít jistotu, že nožičky vašich dětí se správně vyvíjí a nehrozí jim v následujících dnech a týdnech bolesti a potíže? 

Já věřím, že určitě ano. 🙂 Věnujte sobě a svým blízkým pozornost a péči, kterou si zasloužíte.

Dostanete okamžitý doživotní přístup k on-line sekci, ve které najdete přesný postup, jak provést analýzu svých chodidel. A získáte podrobnou závěrečnou zprávu.