DOMÁCÍ TEST CHODIDEL

Odhalte nesrovnalosti, vyřešte je a buďte opět šťastní a bez bolestí. 

5 minut vašeho času a víte,
jak na tom jste

Devět z deseti Čechů má špatné držení těla, a u více jak 95 lidí ze sta zaznamenali odborníci dysfunkci chůze. A přitom můžeme jednoduchými způsoby a pomůckami svým nohám pomoci.

Vaše nohy opět začnou plnit funkci, ke které byly určeny - chránit vaše orgány, kosti, klouby, vazy, hlavu i mozek. Základem je zjišťení aktuálního stavu chodidel a následná péče o ně dle zjištěného výsledku. 

Každý jsem jiný a i naše chodidla a potřeby s nimi spojené budou jiné. Proto je tak důležité poznat právě ty svoje chodidla, jejich stav a dopřát jim péči, která jim prospěje a pomůže. Jak na to?

UDĚLEJTE SI TEST CHODIDEL!

Rychlé, jednoduché, odborné a bezbolestné prvotní vyšetření chodidel v domácím prostředí.

Jediný svého druhu v ČR i SR.

CO JE TEST CHODIDEL  A K ČEMU SLOUŽÍ? 

Je to prvotní odborný jednoduchý a zcela bezbolestný způsob vyšetření vašich chodidel v domácím prostředí. Okamžitě získáte základní představu o stavu svých chodidel a budete hned vědět, co potřebují a co máte dělat.

Poznáte základní stavbu svého chodidla a jeho specifické potřeby, které byste rozhodně neměli přehlížet.

Ukáže vám, zda jsou vaše nohy v pořádku a jakou preventivní péči zvolit, aby zdravé zůstaly i nadále.

Odhalí vám první varovné příznaky přetěžování nebo deformit, nasměruje vás k jejich řešení a pomůže vám se rozhodnout, zda je vhodné vyhledat odborníka nebo specialistu.

Seznámíte se se základní stavbou a funkcí vašich chodidel a díky tomu pochopíte zdroj některých vašich současných bolestí a potíží nohou. A dozvíte se, jak se jich zbavit.

Zjistíte, co je to typologie nohy a odhalíte jaký typ nohy máte.

Jmenuji se Veronika Mašínová, jsem maminka 3 dětí, autorka tohoto testu a téměř 6 let se zabývám prodejem zdravotní obuvi. Ze své praxe vím, že lidé vůbec netuší, že mohou kontrolovat svoje chodidla a co přesně potřebují, aby správně fungovala, nebolely je nohy, kolena nebo záda a jak odhalit a zabránit vzniku nebo zhoršování nejčastějších potíží v oblasti chodidel.

Ve svém Centru mám možnost díky jednoduchému přístroji dělat analýzu chodidel. Tento přístroj je ale většině lidem nedostupný. Protože bydlí daleko, nemohou přijet ze zdravotních či jiných důvodů nebo proto, že se stydí a je jim nepříjemné někde své nohy odhalovat. 

A tak jsem začala hledat řešení, jak lidem umožnit jednoduchou a rychlou kontrolu chodidel bez toho, že by někam jezdili. 

Strávila jsem mnoho měsíců vývojem a testováním a nakonec jsem vytvořila tento

UNIKÁTNÍ DOMÁCÍ TEST CHODIDEL. 

Nikde jinde si ho nemůžete koupit, je jediný a jedinečný v ČR i na Slovensku. 

 • Je řešením pro všechny, které trápí méně či více bolesti nohou a chtějí vědět, zda je jejich příčina v nějaké nesrovnalosti v chodidle. 
 • Je pomocí a návodem jak bolesti chodidel řešit, protože díky testu poznáte svoje chodidlo a pochopíte důvody svých případných obtíží a budete mít hned jasno, jak na ně. 
 • Přestanete střílet na slepo v hledání pomůcek a ušetříte tak svoje peníze.
 • Budete si umět koupit správné boty, které vašim nohám budou ulevovat doslova a do písmene při každém kroku.
 • Budete si umět opakovanou kontrolou vyhodnotit, jak se váš stav zlepšuje.
 • A pokud žádné bolesti a obtíže nohou nemáte, tak zjistíte, zda vám v budoucnu nehrozí a co dělat, aby se neobjevily a netrápily vás. 

Na konci stránky ještě najdete odpovědi na časté dotazy. 

JAK NA TO?

Základem je provedení kvalitního otisku chodidla a následné vyhodnocení. 

 Vše provedete ve 3 jednoduchých krocích. 

1.

Dostanete přehledný video návod (na výběr máte 3 video postupy) na provedení kvalitního otisku chodidla.

2.

Ukážu vám postup, jak si otisk vyhodnotit a získat z něho mnoho důležitých informací.

3.

Vysvětlím vám, co váš otisk říká a co ty získané informace pro vás znamenají.

Budete mít podrobnou závěrečnou zprávu, která vám pomůže porozumět stavbě, funkci a typu vašeho chodidla, vyhodnotí aktuální stav vašich chodidel, ukáže vám, na co si máte dát pozor a jak řešit odhalené problémy a rizika.

A STAČÍ VÁM NA TO PÁR MINUT, S POMŮCKAMI, KTERÉ MÁTE DOMA, TAKŽE ŽÁDNÉ DALŠÍ NÁKUPY NEBO SHÁNĚNÍ NÁČINÍ. RYCHLE, BEZBOLESTNĚ, S JASNÝM VÝSLEDKEM. 

A K TOMU:

Vyšetření pat

Zkontrolujete si postavení svých pat podle návodu.

Typologie nohy

Seznámíte se s typologií nohy a pobavíte se u zábavného testu.

Hallux valgus

Změříme postaveni palce a řekneme si, zda vám nezačíná nebo už nemáte hallux valgus (vbočený palec) a co s tim dělat.

+ Spousta užitečných bonusů a rad: 

 • Jak posilovat svaly chodidla.
 • Jak pečovat o své nohy.
 • Co se děje s nohou v podpatcích.
 • Jak se obouvat v souladu se svým vlastním životním stylem a přitom zdravě. 
 • Rodiče určitě potěší okénko pro děti, jak jim udělat test a kontrolovat vývoj nožičky.
 • A mnohé další.

Jste ochotni věnovat 15 minut svého času a zjistit, zda jsou vaše chodidla v pořádku? Zkontrolovat si jejich aktuální stav?  Rozloučit se s bolestmi a deformitami? Jako rodič mít jistotu, že nožičky vašich dětí se správně vyvíjí a nehrozí jim v následujících dnech a týdnech bolesti a potíže? 

Já věřím, že určitě ano. 🙂 Věnujte sobě a svým blízkým pozornost a péči, kterou si zasloužíte.

Dostanete okamžitý doživotní přístup k on-line sekci, ve které najdete přesný postup, jak provést test svých chodidel. A získáte podrobnou závěrečnou zprávu. 

Než se do toho pustíte, přečtěte si ještě zkušenosti těch, kteří test chodidel už mají za sebou. Co říkají?

CO ŘÍKAJÍ SKUTEČNÍ LIDÉ: 

Na test chodidel jsem byla moc zvědavá a opravdu nezklamal! 🙂 Nemohla jsem se dočkat toho, co mi v originální analýze otisku chodidel vyjde za výsledek. Přeci jen x let závodního tancování a k tomu chůze na podpatcích v práci dá chodidlům pořádně zabrat. Výsledek mě mile překvapil a nejen to ... u samotného testu jsem se dobře bavila - je jednoduše proveditelný, časově nenáročný a hlavně s minimem pomůcek. Dá se lehce provést doma a nepotřebujete žádnou asistenci. K výsledku jsem si zapsala datum a mohu tak třeba každý půl rok test zopakovat, zkontrolovat si, zda nedochází k nežádoucím změnám a porovnat si předešlé výsledky. Všem mohu doporučit 🙂

Lucie Jeschková - letuška a lektorka tancewww.jaletim.cz, www.tanecniopacko.cz

Test "zdravé nohy" jsem udělala sobě i dětem proto, abych předešla zdravotním komplikacím. Bylo pro mne velmi zajímavé zjištění, že se skolióza, kterou synové mají, promítá i do jejich nohou - oba dva měli jinou stavbu na pravé noze, kde mají výše postavenou kyčel. Je to pro mne nový poznatek, který budu konzultovat s jejich ošetřujícím ortopedem. Určitě se budu dále zajímat, jestli by pro ně nebyla vhodná speciální obuv, aby tuto disharmonii vyrovnala (např. ortopedická vložka). Jsem moc ráda, že jsme si všichni test udělali, protože na tuto odchylku bych určitě jinak nepřišla a můžeme tak podchytit případné budoucí zdravotní problémy. Děkuji.

Andrea Grigerováwww.jaknaprezentace.cz

"Tento test jsem si udělala opravdu s chutí. Celkem mě překvapil tím, že opravdu funguje a že jsem se dozvěděla velké množství informací o svých nohách, o kterých jsem neměla ani páru. Také vím, jak po výsledku analýzy dál o své nohy pečovat a jaký typ bot zvolit. Je to komplexní poradenství, doporučuji všem, kterým není lhostejné jejich zdraví. Protože prevence je to nejdůležitější a ještě z pohodlí vašeho domova.."

Růžena Nekudováwww.ruzenanekudova.cz

Test je super, přijde mi fajn a jednoduché to provedeni otisku a vyhodnocení, ani bych nepotřebovala videa, s těmi to dá opravdu každý. Moc se mi líbí bonusy! Celé je to výborně udělané a zároveň i laicky snadno srozumitelné.

Katka Macková, antropoložka, autorka projektuwww.hebkyzivot.cz

"Test chodidel? Tak to jsem tedy zvědavá. Jsem cvičitelka SM systému pro zdravá záda a při každém cvičení věnuji velkou pozornost právě chodidlům, protože chodidla jsou naše základy a je třeba, aby byly dobře postavené. Vůbec jsem si ale nedovedla představit, jak takový test chodidel mohu provést sama v domácím prostředí. Tak to je výzva, jdu do toho! Nejlepší je totiž všechno vyzkoušet na vlastní kůži, tedy vlastně chodidlo :-). Analýza mě překvapila svojí jednoduchostí, ocenila jsem video návod, jak otisk správně provést a ještě mě to bavilo. Vyhodnocení otisku je velmi srozumitelné a obsahuje hodně obrázků, takže jejich stav vyhodnotíte snadno a rychle sami. Velmi dobře a jednoduše je zpracovaná i závěrečná zpráva, která obsahuje konkrétní doporučení na co se zaměřit. Za mě tedy dávám analýze chodidel palec nahoru a jsem šťastná, že Veronika Mašínová přišla s tak skvělým nápadem, jak jednoduše poznat svoje chodidla a dopřát jim pak následně péči, kterou si zaslouží a hlavně potřebují. Já mohu dnes jen vyjádřit: Škoda, že jsem o testu nevěděla asi tak před 3 roky, abych viděla černým na bílým, jak moje klenba vypadala před cvičením."

Martina Jíchová - cvičitelka SM systému pro zdravá zádawww.martinajichova.cz

Chodidla těchto žen najdete uvnitř členské sekce, jsou to skutečné nohy, skutečné případy, skutečné vzory i pro vás a pomohou vám s vlastním vyhodnocením. 

PRO KOHO JE A PRO KOHO NENÍ TEST VHODNÝ:

ANO

 • pro všechny, kteří si chtějí zkontrolovat svá chodidla a zjistit, zda jsou v pořádku,
 • pro všechny, kteří trpí bolestmi v oblasti nohou a chtějí zjistit, zda příčina není v nějaké nesrovnalosti chodidla, 
 • pro všechny, které zajímá jejich zdraví a zdraví jejich dětí,
 • pro rodiče, kteří chtějí vědět, zda se chodidla jejich dětí vyvíjejí správně,
 • pro ty, kteří nikdy neviděli otisk svého chodidla nebo netuší, co jim říká,
 • pro ty, kteří chtějí poznat stavbu svých chodidel a zjistit, co ty jeho přesně potřebují, co jim prospívá a na co si dát naopak pozor,
 • pro ty, které zajímá prevence a chtějí předejít případným problémům,
 • pro ty, kteří chtějí začít řešit své potíže s chodidly.

 

NE

 • pro ty, kteří mají odborné nebo hloubkové znalosti z oblasti anatomie, ortopedie apod.,
 • pro ty, kteří jsou dlouhodobě v péči odborníka ( např. Ortopeda, rehabilitačního pracovníka apod) - předpokládám, že vám odborník stav vašich chodidel již analyzoval,
 • pro ty, kteří absolvovali odborné vyšetření nebo analýzu pomocí speciálních přístrojů na vyšetření nohou a mají z tohoto vyšetření podrobnou diagnostiku a zprávu,
 • pro nechodící – tedy vozíčkáře,
 • pro lidi se závažnými vrozenými vadami nohou.

POZNAT

 • aktuální stav svých chodidel,
 • objevit jejich stavbu a typ,
 • vědět, jak se o ně starat,
 • jak předcházet nežádoucím změnám a deformitám
 • nebo jak si ulevit již při nastalých typických potížích,

je k nezaplacení. A když k tomu přidám klidný spánek rodiče, který ví, že u vývoje nožiček svého dítěte nic nezanedbal a dokáže případné problémy odhalit včas, pak není nad čím váhat. 

Na kolik si ceníte své zdraví
a zdraví svých dětí?
Věřím, že ta částka není vyčíslitelná...

Na sestavení této analýzy jsem pracovala několik měsíců. Mojí touhou je nabídnout každému možnost zcela jednoduchého prvotního vyšetření svých chodidel v soukromí a klidu domova. Bez stresu,  předčasného "obtěžování" odborníků nebo nadměrných výdajů za cestování a drahá vyšetření. 

A to za cenu, která je dostupná všem. Protože všichni mají právo pečovat o zdraví své i svých blízkých.

0

ODHALTE STAV SVÝCH CHODIDEL JEDNODUCHÝM, BEZBOLESTNÝM A VELMI RYCHLÝM TESTEM A DOPŘEJTE SI KONEČNĚ ÚLEVU OD BOLESTÍ,  ULEVTE SI OD PŘETĚŽOVÁNÍ A NADMĚRNÉ ZÁTĚŽE. 

Věnujte sobě a svým blízkým pozornost a péči, kterou si zasloužíte. 

Dostanete okamžitý doživotní přístup k on-line sekci, ve které najdete přesný postup, jak provést test svých chodidel. A získáte podrobnou závěrečnou zprávu. 

⤿ OTÁZKY, KTERÉ VÁS NAPADAJÍ:

 • Potřebuji si k provedení testu dokoupit nějaké pomůcky?

Nepotřebujete. Test můžete provést 3 různými způsoby, ten nejjednodušší vyžaduje jen 2 věci, které má každý běžně doma. Proto nemusíte shánět nic dalšího a ihned po zakoupení si můžete test udělat a zjistit výsledek. 

 • Zvládnu test opravdu provést sám?

Ano zvládnete. Ve skutečnosti je provedení testu tak jednoduché, že ho zvládne i 5leté dítě zcela samo. 

 • Pomůže mi test a jeho výsledek od mých bolestí a potíží?

Ano i ne. Test vám odhalí nejčastější problémy v oblasti chodidla a nabídne vám jejich řešení. Ze své praxe vím, že často stačí skutečně málo a úleva se dostaví. Problém je, že lidé nevědí, v jakém stavu chodidla mají a tak ani neví, co přesně mají řešit, kde a jak si ulevit a co přesně použít, aby se jejich stav nezhoršoval. Nebo naopak kupují a používají pomůcky, které třeba ani nepotřebují a stěžují si, že jim nepomáhají. No bodejď by jo, když to nejsou pomůcky pro jejich situaci, chodidlo a problém! 

Některé problémy však mohou mít závažnější příčinu nebo být skryté. Ty test nemusí odhalit. Každopádně v závěrečné zprávě budete mít také informace, které vám pomohou vyhodnotit, zda je váš stav již vhodný pro návštěvu odborníka nebo lékaře. 

 • Je test na jedno použití?

Není. Koupí získáváte postup/návod, který můžete nejen libovolněkrát opakovat, ale můžete si ho provést celá rodina či příbuzenstvo. Jedním nákupem (za 299 Kč) tedy získáváte doživotní přístup k testu, který můžete opakovat kolikrát chcete a dopřát ho celé své rodině. 

 • Test bych chtěla udělat i svým dětem, je pro ně vhodný?

Nejen vhodný, ale naprosto žádoucí! Dětská nožička roste velmi rychle a stejně tak rychle se na ní vytvoří deformita nebo problém. Mnoho rodičů čeká na preventivní prohlídky u lékaře, které ale v mnoha případech problém vůbec nezjistí - protože ještě není pouhým okem vidět. Test chodidel vám ale zachytí i problém, který vy ani lékař ještě nevidíte a máte tak možnost ho HNED řešit a zabránit zhoršení a bolestem nožiček vašeho dítěte. Protože ve chvíli, kdy je problém vidět už pouhým okem, je náprava a uzdravení mnohem delší a náročnější. To vás díky tomuto testu nepotká.

Test chodidel doporučuji provádět pravidelně 1x za půl roku u dětí starších 3 let. 

 • Zvládnu si test udělat, když jsem starší a méně ohebný a pohyblivý?

Zvládnete. Provedení testu opravdu není náročné. Potřebujete se zvládnout ohnout k chodidlům (klidně v sedě) a dokázat vstát a chvíli stát. Můžete případně poprosit někoho o asistenci, aby vás např. přidržel nebo pomohl vstát. 

 • Cena za test se mi zdá podezřele nízká. Je to vážně hodnotný?

Rozhodně ano! Test má velkou hodnotu v oblasti prevence a také jako prvotní vyšetření vlastních chodidel a zjištění jejich stavu v klidu domova, bez stresu, zbytečného se objednávání k lékaři či trávení času v ordinacích. Přestože mě jeho sestavení stálo hodně času a práce, je jeho cena záměrně takto nízká, protože se tak stává dostupný skutečně všem. Protože já věřím, že všichni mají právo pečovat o sebe, svoje blízké, chránit se zbytečných problémů a bolestí.
A z praxe ve svém Centru zdravého obutí vidím, že mnohdy stačí skutečně málo - seznámit se se svými chodidly a dopřát jim cílenou péči vhodnou přesně pro ně. ♡ ♡ ♡

Máte dotaz?

NAPIŠTE MI
NAPIŠTE MI

Potřebujete se na něco zeptat? Ujistit se? Napište mi na napis@veronikamasinova.cz nebo na info@obuv-botky.cz.
Jsem vám k dispozici.

MYSLÍM, ŽE UŽ NENÍ NA CO ČEKAT. 

Klikněte na tlačítko MÁM ZÁJEM a zakupte si unikátní test chodidel, jediný svého druhu v ČR i SR. 

Dostanete okamžitý doživotní přístup k on-line sekci, ve které najdete přesný postup, jak provést test svých chodidel. A získáte podrobnou závěrečnou zprávu.