ANALÝZA CHODIDEL ON-LINE

Zdravé nohy jsou právem každého dítěte.

 • Získejte jistotu, že vaše chodidla nebo chodidla vašich dětí JSOU V POŘÁDKU.
 • Poznejte JEDINEČNOST, STAVBU A FUNKCI SVÝCH CHODIDEL a dopřejte jim péči a úlevu vhodnou PŘESNĚ pro ně. 
 • Odhalte včas první varovné PŘÍZNAKY přetěžování, deformit nebo nadměrné zátěže. 
 • Mějte přehled o SPRÁVNÉM VÝVOJI chodidel svých dětí a zachyťte případný problém včas.

A to vše zcela jednoduše a v pohodlí svého domova. Pomocí

ANALÝZY CHODIDEL
ON-LINE!

Jediná svého druhu v ČR i SR.

Rychlé, jednoduché, odborné a bezbolestné prvotní vyšetření chodidel v domácím prostředí pro děti i dospělé. 

CO JE ANALÝZA CHODIDEL ON-LINE A K ČEMU SLOUŽÍ? 

Je to prvotní odborný jednoduchý způsob vyšetření vašich chodidel v domácím prostředí. Velmi jednoduchý, bezbolestný a rychlý. Okamžitě získáte základní představu o stavu svých chodidel nebo chodidel svých dětí a budete hned vědět, co potřebují a co máte dělat.

Poznáte základní stavbu svého chodidla a jeho specifické potřeby, které byste rozhodně neměli přehlížet.
Ukáže vám, zda jsou vaše nohy v pořádku a jakou preventivní péči zvolit, aby zdravé zůstaly i nadále.
Odhalí vám první varovné příznaky přetěžování nebo deformit, nasměruje vás k jejich řešení a pomůže vám se rozhodnout, zda je vhodné vyhledat odborníka nebo specialistu.
Seznámíte se se základní stavbou a funkcí vašich chodidel a díky tomu pochopíte zdroj některých vašich současných bolestí a potíží nohou.
Zjistíte, co je to typologie nohy a odhalíte jaký typ nohy máte.

Jmenuji se Veronika Mašínová, jsem maminka 3 dětí a téměř 5 let se zabývám prodejem zdravotní obuvi. Provozuji Centrum zdravého obutí v Liberci a ze své praxe vím, že lidé podceňují pravidelné sledování svých chodidel. Rodiče neví, jak přistupovat k prevenci a kontrole chodidel svých dětí a nedokáží včas podchytit nevhodné změny vedoucí k trvalým deformitám.

Proto jsem přemýšlela a dlouho hledala možnost, jak principy této analýzy  přenést do on-line světa, donést do každé jedné domácnosti, využít předměty a pomůcky, které má každý doma a otevřít možnost kontroly svých chodidel každému. A to v čase, který mu vyhovuje, v klidu a jistotě domácího prostředí, bez studu a ostychu. Výsledkem je UNIKÁTNÍ ANALÝZA CHODIDEL ON-LINE, jediná svého druhu v ČR i SR.

Základem analýzy je provedení kvalitního otisku chodidla.  Mnoho měsíců jsem přemýšlela, jak přenést přístrojový princip do domácnosti a udělat dobrý otisk pomocí lehce dostupných předmětů. Připadala jsem si občas jako vědec :-), když jsem kombinovala různé materiály a pomůcky a snažila se získat kvalitní otisk.

Mnoho pokusů vedlo do slepé uličky, jiné byly pro analýzu nepoužitelné, z dalších jsem byla vyčerpaná nebo vyžadovaly další potřeby. Ale jak to tak bývá, geniální věci jsou jednoduché. Nakonec mám pro vás dokonce 3 video postupy - návody, takže si svůj otisk a následnou analýzu dokáže udělat opravdu každý a to včetně malých dětí či seniorů.s pomůckami, které má každý doma. A v čase, který vám vyrazí dech! V případě nejjednoduššího postupu vám bude stačit pouhých 5 minut. 

Jsem nadšená! Podařil se mi realizovat sen - nyní má každý člověk možnost si doma v klidu, jednoduše, rychle a bezbolestně zkontrolovat svoje chodidla, zjistit, zda je má nebo nemá v pořádku a hned vědět, co dělat a zda se obrátit na lékaře nebo odborníka. Otevírá se tak možnost kontroly chodidel i pro lidi, kteří mají málo času, nechtějí nikam chodit nebo se stydí v poradnách své nohy ukazovat.

A jako maminka jsem nadšená dvojnásobně. Díky této jednoduché domácí analýze už žádný rodič nemusí žít v nejistotě, zda se nožičky jeho dítěte vyvíjí správně, zda jim něco nechybí a zda jako rodiče něco nezanedbávají. Mohou pravidelně kontrolovat jednoduchou a doslova 5 minutovou metodou dětské nožky a bez stresu svého i dítěte vědět, zda je nebo není vývoj v pořádku a vědět, co dělat a kam se případně obrátit.

S analýzou chodidel budete mít za 5 minut jasno, zda máte chodidla v pořádku. A pokud odhalíte, že vše v pořádku není, budete vědět úplně přesně, co máte dál dělat, na co si dát pozor, jak stav napravit a jak předcházet zhoršení. 

Věděli jste, že nohy jsou velmi podceňovanou částí lidského těla, přitom se jedná po srdci o druhý nejvíce zatěžovaný orgán?

CO VÁM ANALÝZA CHODIDEL PŘINESE

Analýza chodidel je tak jednoduchá, že ji zvládne i malé dítě.

Základem je provedení kvalitního otisku chodidla a následné vyhodnocení. 

 Vše provedete ve 3 jednoduchých krocích. 

1.

Dostanete přehledný video návod (na výběr máte 3 video návody) na provedení kvalitního otisku chodidla.

2.

Ukážu vám postup, jak si otisk vyhodnotit a získat z něho mnoho důležitých informací.

3.

Vysvětlím vám, co váš otisk říká a co ty získané informace pro vás znamenají.

Budete mít podrobnou závěrečnou zprávu, která vám pomůže porozumět stavbě, funkci a typu vašeho chodidla a chodidla vašeho dítěte, vyhodnotí aktuální stav vašich chodidel, ukáže vám, na co si máte dát pozor a jak řešit odhalené problémy a rizika.

A K TOMU:

Vyšetření pat

Zkontrolujete postavení pat podle návodu.

Typologie nohy

Seznámíte se s typologií nohy a pobavíte se u zábavného testu.

Hallux valgus

Změříme postaveni palce a řekneme si, zda vám nezačíná nebo už nemáte hallux valgus (vbočeny palec) a co s tim dělat.

+ Spousta užitečných bonus rad: 

 • Jak posilovat svaly chodidla.
 • 2 nejdůležitější věci, které potřebuje dětská noha.
 • Jak pečovat o své nohy.
 • Co se děje s nohou v podpatcích.
 • Jak se obouvat v souladu se svým vlastním životním stylem a přitom zdravě. 
 • Jak nakupovat dětem boty bez stresu a být si jistý, že si nesu domů ty správné botičky. 
 • Jak obouvat "puberťáky" - uspokojit jejich touhu po moderní botě a přitom mít klid, že si nohy neničí.
 • A mnohé další.

Důležitost a přínos analýzy chodidel dosvědčují skuteční lidé, kteří ji mají již za sebou:

Test "zdravé nohy" jsem udělala sobě i dětem proto, abych předešla zdravotním komplikacím. Bylo pro mne velmi zajímavé zjištění, že se skolióza, kterou synové mají, promítá i do jejich nohou - oba dva měli jinou klenbu na pravé noze, kde mají výše postavenou kyčel. Je to pro mne nový poznatek, který budu konzultovat s jejich ošetřujícím ortopedem. Určitě se budu dále zajímat, jestli by pro ně nebyla vhodná speciální obuv, aby tuto disharmonii vyrovnala (např. ortopedická vložka). Jsem moc ráda, že jsme si všichni test udělali, protože na tuto odchylku bych určitě jinak nepřišla a můžeme tak podchytit případné budoucí zdravotní problémy.


Děkuji Andrea Grigerová

jaknaprezentace.cz

Analýza je super, přijde mi fajn a jednoduché to provedeni otisku a vyhodnocení, ani bych nepotřebovala videa, s těmi to dá opravdu každý. Moc se mi líbí bonusy! Celé je to dobrý! A přijde mi aj úměrně zvolená cena.


Katka Macková, fyzická antropoložka - doktorát z lebek,

hebkyzivot.cz

Na analýzu chodidel jsem byla moc zvědavá a opravdu nezklamala! 🙂 Nemohla jsem se dočkat toho, co mi v originální analýze otisku chodidel vyjde za výsledek. Přeci jen x let závodního tancování a k tomu chůze na podpatcích v práci dá chodidlům pořádně zabrat. Výsledek mě mile překvapil a nejen to ... u samotné analýzy jsem se dobře bavila - je jednoduše proveditelná, časově nenáročná a hlavně s minimem pomůcek. Dá se lehce provést doma a nepotřebujete žádnou asistenci. Všem mohu doporučit 🙂


Lucie Jeschková
letuška a lektorka tance

www.jaletim.cz, www.tanecniopacko.cz

"Analýza chodidel online? Tak to jsem tedy zvědavá. Jsem cvičitelka SM systému pro zdravá záda a při každém cvičení věnuji velkou pozornost právě chodidlům, protože chodidla jsou naše základy a je třeba, aby byly dobře postavené. Vůbec jsem si ale nedovedla představit, jak takovou analýzu chodidel mohu provést sama v domácím prostředí. Tak to je výzva, jdu do toho! Nejlepší je totiž všechno vyzkoušet na vlastní kůži, tedy vlastně chodidlo :-). Analýza mě překvapila svojí jednoduchostí, ocenila jsem video návod, jak otisk správně provést a ještě mě to bavilo. Vyhodnocení otisku je velmi srozumitelné a obsahuje hodně obrázků, takže jejich stav vyhodnotíte snadno a rychle sami. Velmi dobře a jednoduše je zpracovaná i závěrečná zpráva, která obsahuje konkrétní doporučení na co se zaměřit. Za mě tedy dávám analýze chodidel palec nahoru a jsem šťastná, že Veronika Mašínová přišla s tak skvělým nápadem, jak jednoduše poznat svoje chodidla a dopřát jim pak následně péči, kterou si zaslouží a hlavně potřebují."


Martina Jíchová
cvičitelka SM systému pro zdravá záda

www.martinajichova.cz

"Tuto analýzu jsem si udělala opravdu s chutí. Celkem mě překvapila tím, že opravdu funguje a že jsem se dozvěděla velké množství informací o svých nohách, o kterých jsem neměla ani páru. Také vím, jak po výsledku analýzy dál o své nohy pečovat a jaký typ bot zvolit. Je to komplexní poradenství, doporučuji všem, kterým není lhostejné jejich zdraví. Protože prevence je to nejdůležitější a ještě z pohodlí vašeho domova.."


Růžena Nekudová

www.ruzenanekudova.cz/

Rozumět svým chodidlům, vědět, co přesně jim pomáhá a co potřebují, je prima, co myslíte?

ANALÝZA CHODIDEL JE VELMI DŮLEŽITÁ PRO DĚTI

V dnešní době mnoho rodičů neví, zda se chodidla jejich dětí správně vyvíjejí. A co víc, netuší, že mají možnost pomocí aktivní kontroly zachovat chodidla svých dětí zdravá až do dospělosti. S analýzou chodidel budete mít možnost svým dětem chodidla pravidelně kontrolovat a v případě prvních varovných signálů či zhoršení vzhledem k předešlým výsledkům, ihned reagovat a nastalé změny pružně řešit. Žádné překvapení při lékařské prohlídce typu "vaše dítě má poškozené nohy" vám nehrozí. Vy budete vědět, jak na tom jsou a budete mít možnost vývoj ovlivnit a předejít poškození.

Nohy vašich dětí totiž mohou být zdravé! Stačí jen vědět, jak na to. A to díky této analýze a všem následným informacím vy vědět budete. 

Vývoj chodidel vašich dětí budete mít díky analýze nejenom neustále pod kontrolou, ale také budete schopni okamžitě reagovat! Můžete ihned řešit potřeby vašich dětí, resp. jejich nožiček pomocí volně dostupných doporučených pomůcek a postupů, podchytit problém včas a případně  vyhledat odbornou pomoc. Součástí analýzy je podrobné vysvětlení a dostatek informací, stejně tak jako nasměrování ke správné cestě. 

S analýzou je vhodné začít u dětí od 3 let věku.

Budete umět svým dětem jednoduše a bez stresu kontrolovat správný vývoj chodidel, předejdete problémům a bolestem v budoucnosti a to vám dá klid a jistotu, že jste nic nezanedbali.

VÝHODY ANALÝZY CHODIDEL

 • Analýzu můžete provádět opakovaně, kdykoliv potřebujete.
 • Můžete si pravidelně sledovat stav a změny svého chodidla.
 • Analýza není náročná, k jejímu provedení nepotřebujete žádné speciální náčiní ani pomůcky, nevyžaduje žádné další vaše investice ani hromady vašeho času (provedete ji doslova za 5 minut).
 • Nemusíte nikam jezdit. Provádíte ji v soukromí, v klidu a bezpečí svého domácího prostředí a v čase, který si sami určíte.
 • Je vhodná pro jakýkoliv věk. Můžete ji provádět u svých dětí (doporučuji od 3 let sledovat pravidelně stav chodidel svých dětí) bez toho, že je i sebe budete vystavovat stresu z neznámého prostředí, přístrojům nebo složitým procedurám.
 • Dostanete podrobnou závěrečnou zprávu, která vám vysvětlí stav vašich chodidel, co potřebují, jak o ně pečovat, na co si dát pozor a jak řešit případné problémy přímo plynoucí z odhaleného výsledku.
 • Přístup k Analýze máte celý život. Není nijak omezený. Po zakoupení dostanete přístup do členské sekce, kde najdete všechny návody, postup i podrobnou závěrečnou zprávu. Přihlásit se pak můžete kdykoliv znovu bez omezení.
 • V členské sekci najdete také Bonusy - užitečné a důležité rady, tipy, cvičení, články apod., ze kterých můžete čerpat další informace a pomoc. Budu ji neustále doplňovat.

Znát

 • aktuální stav svých chodidel,
 • objevit jejich stavbu a typ,
 • vědět, jak se o ně starat,
 • jak předcházet nežádoucím změnám a deformitám
 • nebo jak si ulevit již při nastalých typických potížích,

je k nezaplacení. A když k tomu přidám klidný spánek rodiče, který ví, že u vývoje nožiček svého dítěte nic nezanedbal a dokáže případné problémy odhalit včas, pak není nad čím váhat. 

Na kolik si ceníte své zdraví a zdraví svých dětí? Věřím, že ta částka není vyčíslitelná 🙂 

Na sestavení této analýzy jsem pracovala několik měsíců. Mým snem a cílem je dostat možnost zcela jednoduchého prvotního vyšetření svých chodidel do všech domácností. Nyní máte jedinečnou příležitost být součástí tohoto projektu a tuto unikátní analýzu chodidel si zakoupit. 

A to za cenu, která je dostupná všem. Protože všichni mají právo pečovat o zdraví své i svých blízkých.

399 Kč


ANALÝZA CHODIDEL ON-LINE

Jste ochotni věnovat 15 minut svého času a zjistit, zda jsou vaše chodidla v pořádku? Zkontrolovat si jejich aktuální stav? Mít jistotu, že nožičky vašich dětí se správně vyvíjí a nehrozí jim v následujících dnech a týdnech bolesti a potíže? 

Já věřím, že určitě ano. 🙂 Věnujte sobě a svým blízkým pozornost a péči, kterou si zasloužíte.

Dostanete okamžitý doživotní přístup k on-line sekci, ve které najdete přesný postup, jak provést analýzu svých chodidel. A získáte podrobnou závěrečnou zprávu.